Femme Fatale, krém na ruce a tělo 300ml Zobrazit větší

Femme Fatale, Body Lotion 300ml

Nový produkt

Máte problémy se suchou pokožkou? Indigo kombinuje jedinečnou výživnou složku účinných látek s krásnými vůněmi! Indigo krémy komplexně vyživují kůži, vyrovnávají barvu pokožky a dělají ji pružnou, pevnou a hladkou. Indigo je první a zatím jedinou společností, která kombinuje tolik účinných látek a zaručuje kvalitu a účinnost výrobku. Naše krémy jsou určeny pro každodenní použití. 

Více informací

295,0 Kč s DPH

Více informací

Díky perfektnímu složení se krémy rychle vstřebávají. Aktivní přísady způsobí, že pokožka bude vypadat krásnější než kdy předtím. 

Co obsahují Indigo tělové krémy?

- Močovinu - pomáhá pokožce zadržovat vodu a má silné hydratační vlastnosti. Močovina dělá vaši pokožku hladkou a pevnou.

- Sójový olej - je přirozeným zdrojem polynenasycených mastných kyselin, které na pokožce představuje přirozenou ochranou vrstvu. Sójový olej obsahuje velké množství kyseliny linolové, která reguluje vlhkost pokožky.

- D-Panthenol - stimuluje dělení buněk, má regenerační vlastnosti a zlepšuje lipidovou bariéru pokožky.

- Vitamín E - chrání pokožku před vysycháním a udržuje ji pružnou. Má pozitivní vliv na lipidovou bariéru a pomáhá pokožce udržet vodu.

- Hyaluronát sodný - váže vodu uvnitř pokožky a chrání ji před elementy.

- Extrakt z Aloe Vera - zklidňuje podráždění pokožky, má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Vytváří pokožku hladkou, regeneruje a udržuje její hydrataci.

- Lanolin - vytváří okluzní vrstvu na pokožce, která zabraňuje ztrátě vlhkosti odpařováním a hydratuje pokožku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: